• دوربین پیکسل گوگل در دل گوشی جدید اچ تی سی

    با نزدیک شدن به کنفرانس 12 ژانویه اچ تی سی، هر روز خبرهای جدیدی از گوشی‌های این شرکت منتشر می‌شود. اکنون گفته شده دوربین HTC U Ultra همان دوربینی است که در دل پیکسل‌های گوگل جای گرفته است.

    به گزارش خبرنگار بولتن نیوز،اچ تی سی کنفرانس خبری خود را 12 ژانویه برگزار می‌کند؛ کنفرانسی که در آن حداقل 2 گوشی جدید معرفی می‌کند. طبق شایعات اخیر این گوشی‌های جدید HTC U Ultra(همان گوشی هوشمندی که با نام HTC Ocean Note آن را می‌شناسیم) و HTC U Play هستند. در روز گذشته عکس‌هایی نیز از U Ultra فاش شد؛ عکس هایی که خبر میداد تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام و دوربین اصلی دوگانه در پشت گوشی جای گرفته است.

    اکنون گزارش‌های جدیدی رسیده است که خبرهای قبلی را نقض می‌کند به طوریکه گفته می‌شود U Ultra دوربین اصلی دوگانه ندارد. در مقابل گفته شده گوشی جدید اچ تی سی به دوربین 12 مگاپیکسلی شبیه به پیکسل‌های گوگل مجهز است اما نرم‌افزار دوربین تفاوت‌هایی با نرم‌افزار دوربین پیکسل‌ها دارد و به همین خاطر کیفیت عکس‌های آن با کیفیت عکس‌های پیکسل‌ها متفاوت است(هنوز نمی‌دانیم کیفیت عکس‌ها بهتر شده یا بدتر). همچنین گفته شده تراشه به کار رفته در این گوشی اسنپدراکون 821 کوالکام است.